Hyppää pääsisältöön

Ota yhteyttä

Henkilöstö 

 

JÄTEVESI:

Stefan Wasström (LVI-insinööri), yrittäjä,  TJ / Inkoo

050-5728744  ( också på svenska )
stefan@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu ja myös isot kohteet
  • KVV-valvonta
  • konsultointi
  • projektinvetäjä
  • Wassis vedensäästötuotteet (kansalliset ketjut ja kumppanit)

 

Joakim Ljunglin ( LVI-ins opiskelija ) / Inkoo

040-0276995  ( också på svenska )
joakim.ljunglin@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu
  • KVV-valvonta

 

Jouni Saarinen ( LVI-insinööri ) / Kotka

040-1648382
jouni@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu

 

Sanna Lehtinen ( Ympäristö-insinööri ) / Tampere

040-7070383
sanna@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu

 

Kjell Nyman / Inkoo

045-3225452  ( också på svenska )
myynti@wassis.fi  tai  kjell@wassis.fi

  • myymälävastaava
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset
  • sisäänostot ja toimitukset
  • messuvastaava

 

Eeva-Maria Mentunen 

040-1648433  
eeva@wassis.fi

  • asiakaspalvelu
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset

 

Lasse Åkerlund / Inkoo

040-1272788  ( också på svenska )
huolto@wassis.fi

  • tekninen tuki
  • KVV-valvonta
  • asennusvastaava
  • huoltovastaava

 

VEDENSÄÄSTÖ:

Stefan Wasström (LVI-insinööri), yrittäjä,  TJ

050-5728744
stefan@wassis.fi

  • Wassis vedensäästötuotteiden myynti, tekninen tuki ja markkinointi

Kjell Nyman

045-3225452
myynti@wassis.fi

  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset

 

 

Reskontra, Tilisane Oy / Sari Neste

045-6122191
sari.neste@tilisane.fi

 

Laskutiedot

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut
ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Verkkolaskut Wassis Ab, 2222092-8

Verkkolaskuosoite: 003722220928

Operaattori: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.