Hyppää pääsisältöön

Ota yhteyttä

Henkilöstö 

 

JÄTEVESISUUNNITTELU:

Stefan Wasström (LVI-insinööri), yrittäjä,  TJ / Inkoo

050-5728744  ( också på svenska )   /  stefan@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu isot kohteet
  • KVV-valvonta
  • konsultointi
  • projektinvetäjä
  • hallinto

 

Åke Ahlroth ( rakennusmestari ) / Inkoo

040-1523283  ( också på svenska )  /   ake@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu tavalliset kohteet
  • KVV-valvonta
  • projektinvetäjä

 

Jouni Saarinen ( LVI-insinööri ) / Kotka

040-1648382   /   jouni@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu tavalliset ja isot kohteet

 

Sanna Lehtinen ( Ympäristö-insinööri ) / Tampere

040-7070383  /   sanna@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu tavalliset kohteet

 

______________________________________________________________________________________

MYYNTI:

 

Regina Kunnas

044-2425271  /    regina@wassis.fi   tai  myynti@wassis.fi

  • myyntijohtaja
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset

 

Kjell Nyman / Inkoo

045-3225452  ( också på svenska )  /    kjell@wassis.fi   tai  myynti@wassis.fi

  • myymälävastaava
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset
  • messuvastaava

 

Andreas Kumenius  / Inkoo

050-5917001  ( också på svenska )  /   andreas@wassis.fi   tai   myynti@wassis.fi

  • myyntivastaava
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset

 

Eeva-Maria Mentunen 

040-1648433   /   eeva@wassis.fi

  • asiakaspäällikkö
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset

 

______________________________________________________________________________________

 

KVV-VALVONTA, HUOLTO, TUKI:

Lasse Åkerlund / Inkoo

040-1272788  ( också på svenska )  /   huolto@wassis.fi

  • tekninen tuki
  • KVV-valvonta
  • asennusvastaava
  • huoltovastaava

 

Åke Ahlroth ( rakennusmestari ) / Inkoo

040-1523283  ( också på svenska )  /   ake@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu tavalliset kohteet
  • KVV-valvonta
  • projektinvetäjä

_____________________________________________________________________________________

 

VEDENSÄÄSTÖ    /   siiretty -> Watersaving Finland Oy   www.vedensäästö.fi

 

Stefan Wasström (LVI-insinööri), yrittäjä,  TJ

050-5728744   /   stefan@wassisvedensaasto.fi

  • Wassis vedensäästötuotteiden myynti, tekninen tuki ja markkinointi
  • myynti ja tarjoukset

 

___________________________________________________________________________________

LASKUTUS:

Reskontra, Tilisane Oy / Sari Neste

045-6122191  /   sari.neste@tilisane.fi